У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цієї трагедії організація прийняла рішення припинити роботи з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки персоналу. Зазначається, що інцидент стався близько 12:50, і спричинив його удар російською ракетою “Іскандер-М”. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги Раймонд Йохансен підкреслив, що напади на гуманітарних працівників стають все поширенішими, незважаючи на їхній захист за міжнародним правом. Наразі організація продовжує працювати лише в напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року і займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації