Мер міста на Київщині отримав підозру

Мер міста на Київщині отримав підозру

У міського голови на Київщині виявили підозру у зловживанні владою. За даними прокуратури, він організував схему заволодіння землею водного фонду через підставних осіб. Також йдеться про розтрату бюджетних коштів на понад 75 мільйонів гривень. Підозрюваному також висунули звинувачення у фальсифікації документів та незаконному використанні спецтехніки під час виконання робіт з озеленення території. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою підозрюваного та його відсторонення від посади. У рамках розслідування також зафіксували розмови, що можуть свідчити про підготовку схем незаконної приватизації земель та одержання неправомірної вигоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *