Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

Іран заявив про "прогрес" у переговорах зі США

Іран, Катар і Пакистан оголосили про прогрес після перших переговорів зі США в Швейцарії. Речник МЗС Ірану зазначив, що обговорювали підготовку до угоди, включаючи заморожені активи та санкції на іранську нафту. Домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару й Пакистану відзначили позитивну атмосферу переговорів та обнадійливий прогрес. Створено Комітет високого рівня для політичного нагляду за процесом. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня. Також домовилися про групу для усунення конфліктів у Лівані. Президент США Дональд Трамп загрожував контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде угоди з Іраном. Переговори можуть ускладнити погрози Трампа, але поки не виявлено остаточних наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *