“Слава Україні”: акаунт мера Москви зламали

"Слава Україні": акаунт мера Москви зламали

У вечірній час 21 червня особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було зламано. На каналі виявилися дописи з неприємними повідомленнями, включаючи заклики пожертвувати на українську армію та заяви про пожежу в Москві. Цей інцидент стався у день народження самого мера. Зламаний канал був пов’язаний з офіційним сайтом Собяніна. Після цього неприємного випадку канал відновили, і мер Москви не постраждав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *