Американські військові заявили, що нанесли нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Це сталося після того, як іранські сили запустили безпілотник-камікадзе, який атакував танкер Kiku. Удари були спрямовані на іранську військову інфраструктуру спостереження, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони, склади безпілотників та засоби мінування. Американські військові заявили, що ці дії були відповіддю на триваючу агресію Ірану проти торговельного судноплавства.
США заявили про нові удари по цілях Ірану
США заявили про нові удари по цілях Ірану