Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні

Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні

Іран наніс удари за допомогою безпілотників і ракет по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні у відповідь на попередні атаки США по Ірану. КВІР та іранський телеканал Press TV повідомили про це. Удари США порушили режим припинення вогню і можуть призвести до зупинення дипломатичних процесів. Іранські військові стверджують, що атакували “ключові об’єкти військової інфраструктури США” в обох країнах. Іран обіцяв дати “нищівну відповідь” на атаки американських військ. Американські військові, у свою чергу, заявили про нові удари по Ірану після нападу на танкер в Ормузькій протоці. Попередньо США також повідомили про удари, які завдали по Ірану відповідь на попередні напади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *