Служба безпеки повідомила, що вдруге за червень українські військові влаштували атаку на російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає паливо до Москви. Цей об’єкт є важливим для транспортування нафтопродуктів до різних місць, включаючи Москву та експортні порти. Попередня атака відбулася 10 червня. Відзначимо, що ця дія входить у рамки 40-денної операції впливу на Росію, яку схвалив президент України Володимир Зеленський з метою закінчення війни.
СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву