СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки повідомила, що вдруге за червень українські військові влаштували атаку на російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає паливо до Москви. Цей об’єкт є важливим для транспортування нафтопродуктів до різних місць, включаючи Москву та експортні порти. Попередня атака відбулася 10 червня. Відзначимо, що ця дія входить у рамки 40-денної операції впливу на Росію, яку схвалив президент України Володимир Зеленський з метою закінчення війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *