У ніч на 27 червня російські військові атакували автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській областях. В Запоріжжі внаслідок удару загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля, але людей не постраждало. Пожежу швидко ліквідували рятувальники. У Харківській області були під атакою дві автозаправні станції, одна з них зазнала значних руйнувань та пожежі, пошкодивши 10 одиниць техніки. Інша станція також була пошкоджена. На щастя, в обох випадках обійшлося без постраждалих.
РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині
РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині