Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном

Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном

У матчі з Іраном збірна Єгипту зіграла внічию, що дозволило їй пройти до 1/16 фіналу чемпіонату. Проте перед наступним поєдинком проти Австралії “фараони” можуть зазнати втрат. Мохамед Салах почув дискомфорт у задній частині стегна під час гри і був замінений. Крім нього, через травми покинули поле два захисники – Махмуд Сабер і Мохамед Абдельмонем. Всі троє гравців чекає медичне обстеження, після якого стане відомо, наскільки триватиме їхнє відновлення. У збірної Бельгії також є проблеми, оскільки вони втратили ключового гравця на початку плей-офф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *