Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у Румунії. 18-річна спортсменка здобула друге місце у багатоборстві з результатом 112.000 балів. Першою стала Дар’я Варфоломеєв з Німеччини, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, фінішувала на 32-му місці. Таїсія також успішно пройшла до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступи у фіналах можна буде побачити у неділю, 28 червня.
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві