Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені

Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені

Олег Григоров, очільник Сумської обласної військової адміністрації, повідомив у п’ятницю, 26 червня, про обстріли росіянами автозаправних станцій, в результаті яких троє людей отримали поранення. Усі постраждалі отримали необхідну медичну допомогу. Після цього відбулася нарада з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями та рятувальниками, де було обговорено заходи безпеки на об’єктах паливної інфраструктури, а також підвищення рівня захисту від можливих атак з повітря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *