Силами оборони вночі на 25 червня були уражені три мости на тимчасово окупованих територіях в Україні, як повідомив Генштаб ЗСУ. Мости використовувалися ворогом для переміщення військ та доставки боєприпасів. Пошкодження були завдані автомобільному мосту через річку Корсак у Запорізькій області та двом залізничним мостам через річки Айдар та Луганчик на Луганщині. Загальні масштаби пошкоджень наразі уточнюються. Крім того, війська здійснили успішний удар по складу матеріально-технічних засобів окупантів та командному пункту поблизу Цукуриного на Луганщині, а також нанесли удари по радіолокаційній станції Небо та радіолокаційному комплексу Скала-М у районі Керчі. Раніше було відомо, що дрони СБУ вдарили по нафтобазі на Кубані та двом нафтопереробним заводам в Уфі, що є важливими об’єктами для паливно-енергетичного комплексу Росії. Також 20 червня війська Сил оборони завдали удари по Тюменському НПЗ в Росії.
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ