Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер в деяких районах Києва відключили електроенергію через технічні проблеми в енергосистемі, які виникли на одному з енергооб’єктів. Це призвело до аварійних відключень для всіх споживачів у цих районах. Енергетики вже розпочали роботу з відновлення системи та обіцяють припинити обмеження, як тільки ситуація стабілізується. Також було зазначено про відключення електроенергії в інших районах столиці та в п’яти регіонах України через удари по енергетичній інфраструктурі з боку Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *