Сьогодні вранці війська Російської Федерації атакували автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Інформацію про це підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької ОВА Іван Федоров. У Сумах внаслідок атаки виникла пожежа на одній з АЗС. Наразі з’ясовуються подробиці та інформація про постраждалих. Федоров додав, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки.
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі