Українська поліція розкрила широкомасштабну схему втручання у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали налаштування лічильників, щоб фіксували менший обсяг спожитих ресурсів, дозволяючи клієнтам значно зменшити вартість спожитого та завдати збитків державі. Організатором цієї незаконної діяльності був мешканець Львівщини, який користувався мінілабораторією у власній машині для надання послуг. Група злочинців діяла у п’яти областях та в Києві, виконуючи різні завдання по переналаштуванню лічильників. Поліція затримала одного з підозрюваних, який отримав гроші за послугу, і провела обшуки, вилучивши спеціальне обладнання для втручання у роботу лічильників. Двом фігурантам вже оголошено підозру, їм загрожує до 15 років ув’язнення за незаконне втручання в роботу електронних систем. Розслідування триває, і правоохоронці планують надати правову оцінку іншим учасникам змови.
В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників