Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Четверо українських моряків, які були ув’язнені Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці в квітні на контейнеровозі Epaminondas, вже покинули територію Ірану та знаходяться в безпеці разом з родинами. Цю інформацію підтвердив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Ще з грудня 2025 року дев’ять моряків, включаючи двох українців, були звільнені з піратського полону у Сенегалі. Також нагадується, що Росія атакувала кораблі в Чорному морі і є жертви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *