Сьогодні війська Російської Федерації вдарили по автозаправній станції на околиці міста Суми. У результаті цього інциденту постраждали троє мирних жителів. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про цей інцидент. Він заявив, що російський безпілотник атакував автозаправну станцію та пошкодив декілька автомобілів. Наразі уточнюються наслідки цієї атаки.
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих