Суди винесли вироки у двох справах про смертельні ДТП. У першому випадку правоохоронець збив 23-річну дівчину на пішохідному переході у Сумах, суд визнав його винним і призначив покарання у вигляді 5 років в’язниці та відшкодування моральної шкоди. У другому випадку військовослужбовець перевищив швидкість у Чернігівській області, збивши жінку на пішохідному переході, і отримав 4 роки в’язниці. Також триває розслідування іншої справи, де правоохоронець з Донеччини зіткнувся з іншим автомобілем, що призвело до тяжких тілесних ушкоджень пасажира.
Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки
Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки