Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Посадовці приватних підприємств та їхні підлеглі організували шахрайську схему, якою заволодівалися бюджетними коштами, призначеними на гуманітарне розмінування сільськогосподарських земель в Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Шахраї імітували проведення робіт на ділянках, які вже були очищені від вибухонебезпечних предметів роки тому. Вони розкопували ґрунт, підкладали боєприпаси, щоб зробити видимість розмінування більше ніж 820 гектарів сільськогосподарських угідь у Миколаївщині та Херсонщині. Правоохоронці підозрюють декількох осіб у зловживанні та розкраданні грошей з бюджету. Шість учасників цієї змови отримали підозру, за що їм може загрожувати до 12 років ув’язнення, конфіскація майна та позбавлення права обіймати певні посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *