Головний тренер футбольного клубу Динамо Ігор Костюк висловив свою думку щодо початку команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Костюк підкреслив, що жодні суперники не є легкими, але команда поважає свого наступника. Він зазначив, що головна увага зосереджена на підготовці своєї команди до матчів. Тренер підкреслив важливість готовності перемагати будь-яких суперників і підкреслив, що команда завжди налаштована на високий рівень конкуренції. Незважаючи на це, Динамо детально вивчатиме свого суперника та готуватиметься до поєдинків з ним.
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках