СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

У центрі Києва попередили можливий теракт, який готували два агенти ФСБ. СБУ повідомила, що ці агенти планували підірвати генераторну установку біля адміністративної будівлі. Вони також встановили камеру з віддаленим доступом для ФСБ. Після підриву агенти мали намір втекти до Росії через Білорусь. Однак правоохоронці вчасно викрили їх, затримали у поїзді і вилучили докази їхньої діяльності. Зараз їм загрожує довічне ув’язнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *