У Москві сумніваються, що після відставки прем’єр-міністра Великої Британії Кіра Стармера новий керівник уряду матиме іншу позицію щодо відносин з Росією. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков в коментарі російським пропагандистам у понеділок, 22 червня.
“Кір Стармер ніяк себе не зарекомендував з погляду російсько-британських відносин. Він завжди був прихильником підтримки цих відносин на нульовому рівні, який ми зараз бачимо. Нічим примітним він для нас не запам’ятався на своїй посаді”, – заявив він.
Пєсков додав, що наразі є багато питань чи після Стармера буде краще.
“Навряд чи зараз хтось на політичному небосхилі Великої Британії матиме відмінну від Кіра Стармера позицію щодо наших двосторонніх відносин”, – констатував представник Кремля.
Раніше в понеділок Кір Стармер оголосив про відставку з посади британського прем’єра. Також він відмовиться від лідерства у партії лейбористів.
Як відомо, у липні 2024 року Стармер очолив британський уряд, замінивши на цій посаді Ріші Сунака. Обидва вони активно підтримували Україну на тлі повномасштабного вторгнення Росії.
Кремль відреагував на відставку Стармера
Кремль відреагував на відставку Стармера