Міністр закордонних справ Андрій Сибіга написав у соцмережі, що якщо колись існував “дух Анкориджа”, то зараз він мертвий. Він зазначив, що для Росії важливо припинити віру в такі “духи” і почати серйозні переговори з Україною для завершення конфлікту. Раніше у Кремлі звинуватили США у зраді “духа Анкориджа” через угоду між Трампом і Путіним щодо України. Росія вже не вважає США об’єктивним посередником у переговорах з Україною, але держсекретар США стверджує, що жодних остаточних угод в Анкориджі щодо України не було досягнуто.
Сибіга озвучив урок Анкориджа для Росії
Сибіга озвучив урок Анкориджа для Росії