За останню добу в Сумській області через обстріли з Росії постраждали 32 людини, включаючи трьох дітей. У різних громадах області були жертви від ударів безпілотників: в Тростянецькій, Охтирській, Сумській, Білопільській та Великописарівській. Серед постраждалих були жінки і чоловіки різного віку, а також двоє немовлят. Також були випадки вбивства пенсіонера в його будинку та поранення людей внаслідок обстрілу кінотеатру в Конотопі. Нацполіція повідомила про ці інциденти і закликала до припинення насильства.
Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині
Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині