Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому український боксер відмовився від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Він сказав, що Усик хоче надати іншим боксерам шанс боротися за пояси, а також дати можливість Ентоні Джошуа зібрати всі чемпіонські пояси. Це рішення допоможе українцю сконцентруватися на майбутніх поєдинках у США. Усик зберіг собі пояс The Ring, а президент WBC висловився про цю ситуацію в Telegram та WhatsApp.
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу