Українські громадяни, які були тримані у неволі в Росії після окупації деяких областей України, повернулися додому. Семеро українців у віці від 35 до 66 років були звільнені завдяки гуманітарній роботі уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця та російської уповноваженої Яни Лантратової. Деяких українців затримали лише через їхнє походження або зв’язки з українською армією. Одного звільненого українця викрали з дому через те, що його сини служили в ЗСУ, а іншого – по дорозі на роботу у день російського вторгнення. Один з них був добровольцем у бригаді Ангели Тайри в Маріуполі.
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних