Україна повернула з полону 160 військових

Україна повернула з полону 160 військових

Україна та Росія обмінялися полоненими вже 76 разів. Цього разу додому повернулися 160 українських військових, які були утримувалися в полоні з 2022 року. Серед визволених були військовослужбовці ЗСУ з різних військових підрозділів, які брали участь у захисті держави на різних напрямках, таких як Донецьк, Луганськ, Харків, Чернігів, Запоріжжя, Суми та Київ. Серед звільнених було багато оборонців Маріуполя. Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи та підуть на реабілітацію після тривалої ізоляції у полоні. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за допомогу у організації обміну полоненими. Зазначено, що загалом за час діяльності Коордштабу було повернуто з неволі 9606 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *