Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через те, що їх видобуток нафти значно зменшився через війну на Близькому Сході. Країна хоче збільшити свою квоту в рамках картелю, або навіть покинути його, якщо не отримає підтримки. Об’єднані Арабські Емірати вже вийшли з ОПЕК через розбіжності стосовно квот видобутку нафти. Їх обмеження призвели до значних втрат доходів і втрати ринків, які вони могли б компенсувати.
З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
З ОПЕК готова вийти ще одна країна - ЗМІ