Офіс генерального прокурора повідомив про виявлення схеми незаконного користування надрами на одному з комунальних підприємств на Дніпропетровщині. Комунальне підприємство з Криворізького району здійснювало централізоване водопостачання 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Підприємство не сплачувало обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету, але отримувало оплату від споживачів. В результаті незаконної діяльності було видобуто понад 400 тисяч кубічних метрів підземних вод, що спричинило збитки державі на суму понад 85 мільйонів гривень. Директору підприємства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру