У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві ввели екстрені відключення світла

У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, став свідком часткового відключення електроенергії. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення, що діють на лівому березі міста за командою Укренерго. Людей просять берегти електроенергію та економно використовувати її, щоб зберегти енергосистему. Наразі причина відключень не розголошується, і не виключено, що вони можуть стосуватися також правого берега міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *