Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Під ударами енергетика п’яти областей - Укренергj

Укренерго повідомило про нові знеструмлення в п’яти регіонах України через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури. Зазначено, що аварійно-відновлювальні роботи вже проводяться там, де це можливо за умов безпеки. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, яка спонукає людей використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян перенести активне енергоспоживання на денні години та економно використовувати електроенергію у вечірні години.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *