У Загребі, Хорватія, відбулися змагання з легкої атлетики, де у секторі стрибків у висоту виступали українські спортсменки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко. Ірина зупинилася на висоті 1.90 м, а от Ярослава подолала висоту 1.97 м з третьої спроби і виборола золото. Це був частина Континентального туру з легкої атлетики.
Магучіх у Загребі здобула золоту нагороду на Континентальному турі
Магучіх у Загребі здобула золоту нагороду на Континентальному турі