Конституційний суд Чехії зобов’язав уряд пустити президента на саміт НАТО

Конституційний суд Чехії зобов'язав уряд пустити президента на саміт НАТО

Конституційний суд Чехії вирішив, що президент Петр Павел має право брати участь у липневому саміті НАТО в Анкарі, і уряд Андрея Бабіша повинен забезпечити його участь. Суд визначив, що президент повинен бути частиною чеської делегації на саміті, і уряд повинен забезпечити всі необхідні умови для цього, включаючи транспорт та акредитацію. Рішення суду було прийняте після конфлікту між президентом та урядом щодо участі у саміті НАТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *