Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з 22 червня ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, перестали працювати. Він наголосив це під час зустрічі з журналістами. Зеленський також зазначив, що Україна має на увазі чотири такі ретранслятори в Білорусі, які використовувалися для атак на деякі українські області. Раніше він висловив Лукашенку вимогу демонтувати це обладнання, а тепер повідомив, що вони припинили роботу.
Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський
Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА - Зеленський