На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У Чернігівській області було прийнято рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується міст і сіл у різних районах області, де залишилося близько тисячі жителів, серед них 120 дітей. Евакуація повинна завершитися протягом двох місяців. Також було продовжено заходи обов’язкової евакуації з семи інших прикордонних населених пунктів, де деякі мешканці відмовилися виїжджати. Це рішення було ухвалено на запит військових у зв’язку з погіршенням ситуації в регіоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *