В Україні зафіксували нові знеструмлення

В Україні зафіксували нові знеструмлення

У середу в п’яти регіонах України сталися знеструмлення через атаки на енергетичну інфраструктуру та погіршення погодних умов. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях побували знеструмлені споживачі через ворожі удари. Також через грозу та сильний вітер 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині тимчасово залишились без світла. Енергетики вже проводять аварійно-відновлювальні роботи. Водночас споживання електроенергії знизилося через сонячну погоду, що дозволило ефективніше використовувати сонячні електростанції. Енергетики рекомендували громадянам раціонально використовувати електроприлади у часи найбільшої сонячної активності та обмежити їх використання вечерями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *