Державні і приватні мережі АЗС у Запоріжжі почали захист своїх станцій. На випадок критичної ситуації в місті працюватимуть мобільні станції. Про це заявив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров під час брифінгу, повідомляє Укрінформ.
“Доведено до всіх АЗС типові проєкти. Сьогодні спілкувався з керівниками державних та приватних АЗС. Захист АЗС власники будуть робити власним коштом. Що стосується цін на пальне, то це не вплине на них”, – зауважив він.
Нині в місті дефіциту пального не існує, наголосив урядовець.
“У нас вранці була розмова з прем’єр-міністром України щодо реакцій і пришвидшення пасивного захисту наших АЗС. Тут має налічуватись три компоненти: пасивний захист, ремкомплект для швидкого відновлення і третє – на випадок критичної ситуації маємо робити мобільні заправні станції”, – сказав очільник області.
За його словами, одна з державних мереж АЗС удосконалила проєкт захисту, який розробила ОВА та надіслала всім.
В місті проводиться велика робота щодо захисту критичної інфраструктури. Влада ще торік почала захист електротрансформаторних підстанцій, продовжили захистом теплових мереж та водної інфраструктури, запевнив посадовець.
Раніше у Запоріжжі повідомлялося про пошкодження приватних будинків, станції технічного обслуговування та автозаправної станції.
В Запоріжжі після удару РФ спалахнула пожежа
В Запоріжжі на випадок кризи запрацюють мобільні АЗС
В Запоріжжі на випадок кризи запрацюють мобільні АЗС