Сьогодні вранці у Києві в окремих районах міста виникли проблеми з електропостачанням. Спочатку світло зникло на лівому березі, зокрема у Дніпровському районі, а потім у Дарницькому. Пізніше перебої стали помітні і на правому березі, зокрема у Голосіївському районі. Через це тимчасово припинено рух фунікулера.
Кілька районів Києва залишилися без світла
Кілька районів Києва залишилися без світла