Сьогодні вранці Укренерго повідомило про знеструмлення у семи областях України через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найскладніша ситуація у Донецькій та Херсонській областях, де було пошкоджено обладнання. Також є знеструмлені області через обстріли. Водночас споживання електроенергії зросло через спеку – багато людей використовують кондиціонери. Енергетики радять переносити споживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій.
Названо області, де складна ситуація зі світлом
Названо області, де складна ситуація зі світлом