У відповідності до даних, опублікованих на CNN, війна в Ірані віддала Пентагонові близько 40 мільярдів доларів. Ця цифра включає витрати на боєприпаси, пошкоджену техніку та збитки, завдані військовим базам. Крім того, інші відомства, такі як Міністерство внутрішньої безпеки та Міністерство у справах ветеранів, також витратили близько 1 мільярда доларів через конфлікт. Ціни на бензин в США підвищилися, і американські господарства витратили на енергію більше, ніж вони б заплатили без війни. Внаслідок війни з Близького Сходу світ втратив значну кількість нафти, що призвело до зростання інфляції. Ціни продовжують зростати швидше, ніж заробітна плата американців, що призвело до того, що інфляція перевищила 4% вперше з 2023 року.
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів - CNN